Sales is een Vak header image 1

Nieuwe definitie werkwoord netwerken in de Van Dale

April 10th, 2007 · No Comments

netwerkenblogspot.GIFOp netwerken.blogspot.com is momenteel een leuke discussie gaande over de verklaring van het woord netwerken door de dikke Van Dale. Martijn Aslander startte deze discussie.

Van Dale omschrijft het woord netwerken als volgt: netwerken is mensen benaderen die nuttig kunnen zijn voor de eigen carrière.

Dat is natuurlijk wel een hele erge ‘kort door de bocht’ beschrijving. In de comments wordt iedereen opgeroepen om een betere beschrijving te geven.

In een eerdere post heb ik al min of meer mijn visie op netwerken gegeven. In de comments van genoemde blog heb ik netwerken zelf als volgt gedefinieerd:

Netwerken: het proactief delen van kennis, informatie en contacten.
 

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons:
Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck

Tags: Algemeen · Netwerken

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment