Vijf top presentaties

by Rikkert Walbeek on 16 September, 2007

marketingland.jpgHenri van den Hoof heeft op zijn blog Marketingland een mooie post met de volgens hem 5 allerbeste presentaties ooit. Ik weet niet of het echt de allerbeste presentaties allertijden zijn. Daar kun je over blijven twisten, kwestie van ‘smaak’ zeg maar.

Feit is in ieder geval wel dat het gaat om 5 top presentaties. Een hele mooie verzameling van hoe een presentatie zou moeten zijn. We hebben het natuurlijk wel over echte persoonlijkheden, die we hier zien. Mannen (er zitten helaas geen vrouwen bij) die gaan staan en hun verhaal doen. Authentiek, meeslepend, leerzaam en vooral to-the-point en raak.

Een aanrader!

Dennis Wijnberg (JR Online) September 17, 2007 at 14:54

Ze doen het goed hoor. Authentiek is een goede term. Ze doen het heel natuurlijk allemaal zonder daarbij onverschillig over te komen.

Rikkert Walbeek September 18, 2007 at 8:13

Dank voor je comment Dennis. Eens dat ze verre van onverschillig overkomen. Dat maakt het ook zo ‘lekker’ om naar te kijken.

groet, Rikkert

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: